Front med fire skuffer og fire låger bag hvilke hylder samt indretning med udtræksbakker. Fremstillet hos Faarup Møbelfabrik, model FA-66. H. 77, L. 230, D. 50 cm. Fremstår med brugsspor, herunder finérafslag ved hængsler på de to yderste låger.
Cites certifikat medfølger
DESIGNMBL | 16.000 DKK | 2019-06-06 12:25 |
CD | 15.000 DKK | 2019-05-28 22:26 |
15.000 DKK | Startpris |