Olie på plade. Signeret de Sala. I tilhørende bemalet ramme. 50 x 90, med ramme 70,5 x 120 cm
4532 | 15.000 DKK | 2019-05-30 18:14 |
17256 | 14.000 DKK | 2019-05-26 12:15 |
879 | 13.000 DKK | 2019-05-26 11:28 |
12.000 DKK | Startpris |