Olie på plade, sign. monogram OHM. 64 x 76 cm
21527 | 4.000 DKK | 2019-06-06 11:04 |
4532 | 3.800 DKK | 2019-06-02 20:17 |
26599 | 3.600 DKK | 2019-05-31 13:08 |
2.800 DKK | Startpris |