Udfoldeligt kasseformet barskab, greb af stål, på hjul. Med lås og nøgle. Indvendigt med hylder i døren, skuffer, indbygget isspand af stål mm.
B. 60/120, D. 45, H. 76 cm
Brugsspor, enkelt mindre finerafslag, ridser på top. Cites certifikat medfølger
23865 | 2.400 DKK | 2019-03-27 16:15 |
28071 | 2.200 DKK | 2019-03-27 13:37 |
RETROFABRI | 2.000 DKK | 2019-03-27 14:55 |
19170 | 1.700 DKK | 2019-03-22 12:02 |
1.500 DKK | Startpris |