Dekoreret i polykrome farver, sign. monogram samt dateret 1971. H. 27,5 cm. Rist medfølger.
18665 | 1.700 DKK | 2019-03-25 18:38 |
19113 | 1.600 DKK | 2019-03-24 11:33 |
24699 | 1.500 DKK | 2019-03-20 21:58 |
1.500 DKK | Startpris |