M22, sign. monogram samt dateret 1980.
7000 | 1.300 DKK | 2019-04-10 19:32 |
22356 | 1.200 DKK | 2019-04-10 17:25 |
948 | 1.000 DKK | 2019-04-05 15:23 |
NIELSEN | 900 DKK | 2019-04-09 22:28 |
750 DKK | Startpris |