Sign. monogram samt dateret 60. H. 20,5-23,5 cm.
M15 med reparation på hatten. M16 med lille afslag på hår.
657 | 1.600 DKK | 2019-05-01 19:43 |
18665 | 1.500 DKK | 2019-05-01 19:22 |
NIELSEN | 1.100 DKK | 2019-05-01 16:46 |
14899 | 1.000 DKK | 2019-04-24 20:53 |
1.000 DKK | Startpris |