Palisanderfineret top med to brede skuffer med messinggreb, stel af messing med lige ben.
Bredde 106, dybde 40, H. 47 cm
Cites certifikat medfølger. Ikke stemplet.
280 | 5.600 DKK | 2019-05-08 19:36 |
18485 | 5.400 DKK | 2019-05-08 19:36 |
18155 | 2.200 DKK | 2019-05-08 12:47 |
26199 | 1.800 DKK | 2019-05-08 18:44 |
3522 | 1.600 DKK | 2019-05-08 13:04 |
1.500 DKK | Startpris |