Kommode med syv skuffer, fineret med rio palisander. H. 120, B. 74, D. 42 cm
Mindre finerskader. Nøgle mangler
3522 | 1.700 DKK | 2019-05-15 13:33 |
19107 | 1.600 DKK | 2019-05-13 19:16 |
RETROFABRI | 1.500 DKK | 2019-05-09 20:30 |
1.500 DKK | Startpris |