Udendørs væglampe med skærme af patineret kobber. Formgivet 1966. Fremstillet hos Louis Poulsen. Ø 45 cm. Fremstår med brugsspor og patina. Bundstykke samt én topskrue mangler.
24673 | 1.900 DKK | 2019-05-15 18:18 |
17256 | 1.800 DKK | 2019-05-15 18:45 |
1.500 DKK | Startpris |