Sign. monogram samt dateret 60. H. 20,5-23,5 cm.
M15 med reparation på hatten. M16 med lille afslag på hår.
NIELSEN | 1.300 DKK | 2019-05-15 19:39 |
21236 | 1.200 DKK | 2019-05-15 19:32 |
7995 | 1.100 DKK | 2019-05-09 21:11 |
1.000 DKK | Startpris |