Stel af formbøjet træ med lærredsgjorde. Stemplet.
Brugsspor, skjolder på sæde
14207 | 600 DKK | 2019-05-29 16:04 |
22370 | 550 DKK | 2019-05-28 19:16 |
22342 | 500 DKK | 2019-05-22 23:18 |
500 DKK | Startpris |