Sign. Arne Hauge Sørensen samt dateret 83 samt Unika, Epreuve d'artiste. Indrammet bag glas: 63 x 83 cm.
23666 | 1.500 DKK | 2019-05-29 19:42 |
28367 | 1.400 DKK | 2019-05-29 19:41 |
17256 | 1.200 DKK | 2019-05-29 13:01 |
1.000 DKK | Startpris |