66982. Arne Haugen Sørensen (f. 1932): Unika litografi

Sign. Arne Hauge Sørensen samt dateret 83 samt Unika, Epreuve d'artiste. Indrammet bag glas: 63 x 83 cm.

Varenr 66982

29 Maj 2019 19:44

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 1.500 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

236661.500 DKK2019-05-29 19:42
283671.400 DKK2019-05-29 19:41
172561.200 DKK2019-05-29 13:01
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms