Litografi, sign. ib spang olsen, betitlet samt dateret 5-11-58. Indrammet bag glas: 35 x 46 cm.
23562 | 425 DKK | 2019-05-29 19:42 |
21380 | 400 DKK | 2019-05-23 17:02 |
400 DKK | Startpris |