Sign. monogram samt dateret 87. H. 30 cm
26983 | 3.800 DKK | 2019-09-19 12:58 |
948 | 3.600 DKK | 2019-09-16 22:27 |
23865 | 3.000 DKK | 2019-09-16 13:01 |
3.000 DKK | Startpris |