Vase af glaseret stentøj, sign. monogram samt dateret 1920. H. 18 cm
PNEIFSKU | 5.000 DKK | 2019-09-17 21:39 |
18212 | 4.500 DKK | 2019-09-18 17:33 |
19170 | 3.800 DKK | 2019-09-03 23:17 |
3.400 DKK | Startpris |