Olie på lærred, begge sign. Bubi 71 på for- og bagside. 32 x 64 cm. Ens rammer
25525 | 1.500 DKK | 2019-06-12 16:55 |
LISKRUSE48 | 1.400 DKK | 2019-06-12 19:35 |
1.000 DKK | Startpris |