Tre figurer: Elefant og kanin af træ, samt en garder af bemalet træ, stemplede. Garder H. 19,5 cm
Brugsspor, elefant og kanin med mærker efter vand på fødderne, kaninen med små afskalninger på ørerne, garderen med slitage på bemalingen, trommestikker mangler
14610 | 950 DKK | 2019-07-26 21:39 |
FLEMINGA | 900 DKK | 2019-07-13 17:09 |
948 | 800 DKK | 2019-07-11 00:48 |
600 DKK | Startpris |