Sæde monteret med flettet papirgarn. Fremstillet hos Carl Hansen, brandstemplet herfra. Brugsspor, pletter på papirgarn.
28624 | 2.200 DKK | 2019-08-07 19:41 |
20118 | 2.000 DKK | 2019-08-07 19:40 |
15425 | 1.800 DKK | 2019-08-07 16:09 |
28640 | 1.800 DKK | 2019-08-07 19:38 |
17256 | 1.600 DKK | 2019-08-07 14:53 |
16086 | 1.500 DKK | 2019-08-07 14:25 |
1.200 DKK | Startpris |