Lakeret MDF. Tre moduler H. 69,5, B. 47, D. 38 cm.
Fire moduler H. 35,5, B. 47, D. 38 cm.
Fire sokler medfølger.
Brugsspor i form af ridser.
25235 | 1.100 DKK | 2019-08-14 19:29 |
MIKAELVAG | 1.000 DKK | 2019-08-14 14:25 |
1.000 DKK | Startpris |