Superellipse bord med hvidlakeret plade, spændben af stål. Der medfølger to sæt ben i hhv. spisebord- og sofabords højde. Fremstillet hos Fritz Hansen. Længde 150 cm, bredde 100 cm, H. 70/50 cm. Fremstillet hos Fritz Hansen, stempel herfra. Alm. brugsspor, gummidupper mangler på ben
20118 | 2.400 DKK | 2019-09-11 19:32 |
23368 | 2.200 DKK | 2019-09-11 15:08 |
26857 | 1.900 DKK | 2019-09-11 15:14 |
16058 | 1.600 DKK | 2019-09-05 20:55 |
1.500 DKK | Startpris |