104. Amor siddende på træstub dækket med løveskind. 1800-tallets begyndelse

Bronze. På høj plint af træ. Usign. H. 36 cm incl. plint

Varunr 71155

12 December 2019 17:00

Utrop 7000 DKK

Kvalitetsauktion 286,

Note that item descriptions do not necessarily contain a description of flaws or damages. Please contact us for full condition reports.

Köpprovision 25% Ink.moms