105. Fløjtespillende faun siddende på plint af rødbroget marmor. 1800-tallets begyndelse

Bronze. Usign. H. 17,5 cm

Varunr 71154

12 December 2019 17:00

Klubbslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 4.500 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Utrop 5000 DKK

127362.600 DKK2019-12-11 17:04
 2.600 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 286,

Note that item descriptions do not necessarily contain a description of flaws or damages. Please contact us for full condition reports.

Köpprovision 25% Ink.moms