Forgyldt understel med udskårne bladranker. Topplade af broget marmor.
Ca. 1780.
B. 67 cm, D. 42 cm, H. 77 cm
INFOSCAND | 28.000 DKK | 2019-12-12 16:11 |
29223 | 26.000 DKK | 2019-12-12 09:55 |
1354 | 12.000 DKK | 2019-12-06 16:28 |
X3ETNC | 8.500 DKK | 2019-11-29 19:20 |
5.000 DKK | Startpris |