34. William Skotte Olsen (1945-2005): Komposition med fugl, figurer og huse
Olie på lærred, sign. WSO. Uindrammet, 90 x 120 cm.
Proveniens: Købt af nuværende ejer direkte af kunstneren
Varenr 70094
Auktionen er lukket! 12 December 2019 17:00
Vurdering20000-25000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK
Kvalitetsauktion 286,
Bemærk at fortrydelsesretten ikke gælder denne auktion. Ethvert køb er bindende. Vi bestræber os på at beskrive væsentlige fejl og mangler, men opfordrer til at man selv besigtiger varen eller kontakter os for uddybende oplysninger.