Olie på lærred, indridset monogram OH og dateret 15-15-41 Rø.
På bagsiden sign. Oluf Höst; på blændrammen betegnet Fra Rö Plantage.
61 x 74 (80 x 93) cm.
28025 | 26.000 DKK | 2019-12-12 11:49 |
28495 | 24.000 DKK | 2019-11-29 14:32 |
24205 | 22.000 DKK | 2019-11-28 18:27 |
20.000 DKK | Startpris |