Litografi på japanpapir. 75,5 x 53,5 cm. Blad fra Les songes drolatiques de Pantagruel, serie på 23 numm. litografier i sort-hvid udgivet 1973. Sign. Dali n/o
28181 | 4.500 DKK | 2019-12-12 16:47 |
29010 | 4.000 DKK | 2019-12-08 15:05 |
3.600 DKK | Startpris |