Olie på kobberplade, 19,5 x 24 cm.
Sign. J. Vernet
22532 | 12.000 DKK | 2019-12-12 09:57 |
X3ETNC | 11.000 DKK | 2019-12-11 21:19 |
7.000 DKK | Startpris |