Møller og Bøgely skønvirke vase med rødlig glasur, sign. monogram MB, H. 14 cm, Kähler kohornsdekoreret vase, brun på lys bund, H. 11 cm samt to Danico vaser H. 6,5 og 9 cm.
Møller & Bøgely vasen med minimalt glasurafslag på halsrand og lille skår i bund, Kähler og en Danico vase hver med lille skår på fodrand
SANDERF | 650 DKK | 2019-09-18 19:33 |
26465 | 600 DKK | 2019-09-14 08:19 |
600 DKK | Startpris |