Olie på plade, 165 x 60 cm. Sign. Gudbjørg Lind 91
MSL | 1.300 DKK | 2019-09-18 19:47 |
GAS | 1.200 DKK | 2019-09-12 17:17 |
1.200 DKK | Startpris |