Olie på lærred, sign. Axel P. J. 65 x 92 (84 x 111) cm.
4532 | 550 DKK | 2019-09-25 09:08 |
18484 | 500 DKK | 2019-09-25 14:59 |
4165 | 450 DKK | 2019-09-25 13:16 |
18423 | 400 DKK | 2019-09-21 03:19 |
400 DKK | Startpris |