70247. Leif Rydeng (1913-1975): Portræt af hustru og børn i bad

Olie på lærred, usigneret. 120 x 145 (135 x 160) cm. Krakeleringer og mindre afskalninger.

Varenr 70247

25 September 2019 19:42

Vurdering 3000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms