Lakeret MDF. To moduler H. 69,5, B. 69,5, D. 38 cm samt to moduler H. 69,5, B. 69,5, D. 30 cm. To sokler H. 7,5, B. 69,5, D. 28 cm. Brugsslitage, ridser.
28894 | 3.000 DKK | 2019-09-25 19:35 |
15889 | 2.800 DKK | 2019-09-25 19:34 |
2.000 DKK | Startpris |