Ovalt bord med udtræk, 2 tillægsplader. Seks stole med buede sprosser og lille roset i ryg. Gråmalet, stolene med lyst ternet betræk i rødt og grønligt. 20. årh. Bord B. 120, H. 75, L. 175, heraf plade 55 cm
Mindre ridser/skrammer på bordplade
OBS to tillægsplader
19653 | 2.000 DKK | 2019-10-02 19:40 |
221 | 2.000 DKK | 2019-10-02 19:40 |
600 DKK | Startpris |