Runde tilspidsede ben af bøgetræ, faste lameller. H. 29, L. 190, B. 85 cm. Brugsspor, ridser og mærker.
BALAURSE | 750 DKK | 2019-10-02 14:00 |
26525 | 700 DKK | 2019-10-02 15:26 |
RETROFABRI | 425 DKK | 2019-09-25 23:50 |
19507 | 400 DKK | 2019-09-25 18:58 |
400 DKK | Startpris |