Front med seks skuffer, bagside med rum samt nedfældelig klap. Fremstillet hos Omann Jun's Møbelfabrik. H. 73 cm, L. 154 cm, B. 80 cm. Fremstår med brugsspor; lakslitage samt mindre hakker på bordplade. Nøgle medfølger.
Cites certifikat medfølger
3522 | 4.000 DKK | 2019-10-09 14:06 |
72 | 3.800 DKK | 2019-10-09 17:07 |
RETROFABRI | 3.000 DKK | 2019-10-06 17:36 |
3.000 DKK | Startpris |