Runde tilspidsede ben af bøgetræ, faste lameller. H. 29, L. 190, B. 85 cm. Brugsspor, ridser og mærker.
20076 | 1.000 DKK | 2019-10-16 18:16 |
HJF | 950 DKK | 2019-10-16 18:27 |
SIDEGADEN | 750 DKK | 2019-10-16 16:08 |
17256 | 500 DKK | 2019-10-15 17:57 |
27155 | 425 DKK | 2019-10-13 23:44 |
400 DKK | Startpris |