To skuffemoduler med hver tre skuffer på den ene side, åbne hylder på bagsiden, runde ben. L. 128, B. 64, H. 75.5 cm.
Alm. brugsspor, mærker/skjolder efter vand på pladen, enkelte finerafslag på skuffefronter. Nøgler mangler
68 | 750 DKK | 2019-10-21 20:52 |
RETROFABRI | 700 DKK | 2019-10-21 18:08 |
700 DKK | Startpris |