72649. Armstol med stel af formbøjet bøg og med lærredsgjorde

Nakkepude med hørbetræk og læderstropper. H. 105, B. 63 cm.
Alm. brugsspor, slitage øverst på ryglæn

Varenr 72649

27 November 2019 19:36

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 800 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

RETROFABRI800 DKK2019-11-27 18:25
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms