Olie på lærred. Sign. på bagsiden Maja Lisa Engelhardt Paris 1991. 145 x 113 cm.
4532 | 20.000 DKK | 2020-04-29 10:12 |
23773 | 19.000 DKK | 2020-03-25 10:36 |
26956 | 18.000 DKK | 2020-04-23 00:03 |
15.000 DKK | Startpris |