Signeret T. Pattursson 99.
113 x 146 cm. Olie på lærred.
Udstillet Randers Kunstmuseum, 2002, kat. nr. 2
28495 | 20.000 DKK | 2020-04-22 11:53 |
30076 | 19.000 DKK | 2020-04-30 16:37 |
29863 | 12.000 DKK | 2020-03-10 18:14 |
12.000 DKK | Startpris |