72802. Arne Jacobsen (1902-1971): Spisebord med shakerstel

Stel af aluminium, fineret bordplade af teak. H. 70, L. 182, B. 91 cm.
Fremstillet hos Fritz Hansen.
Brugsspor, brandmærker på bordplade.

Varenr 72802

4 December 2019 19:36

Vurdering 2000 DKK

276803.600 DKK2019-12-04 19:34
265253.400 DKK2019-12-04 19:33
265542.200 DKK2019-12-04 19:29
184851.600 DKK2019-12-04 18:09
PIET1.300 DKK2019-12-02 18:13
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms