Stel af aluminium, fineret bordplade af teak. H. 70, L. 182, B. 91 cm.
Fremstillet hos Fritz Hansen.
Brugsspor, brandmærker på bordplade.
27680 | 3.600 DKK | 2019-12-04 19:34 |
26525 | 3.400 DKK | 2019-12-04 19:33 |
26554 | 2.200 DKK | 2019-12-04 19:29 |
18485 | 1.600 DKK | 2019-12-04 18:09 |
PIET | 1.300 DKK | 2019-12-02 18:13 |
1.000 DKK | Startpris |