Rektangulært fad af stål, lille firkantet fod, let buede sider med bøjet kant. Dess.nr. 1086. Stemplet Georg Jensen Denmark. 46 x 35 cm.
Pæn stand med lette brugsridser
2804 | 450 DKK | 2019-12-05 14:21 |
17256 | 425 DKK | 2019-12-11 19:41 |
400 DKK | Startpris |