Stel af aluminium, fineret bordplade af teak. H. 70, L. 182, B. 91 cm.
Fremstillet hos Fritz Hansen.
Brugsspor, brandmærker på bordplade.
27680 | 2.000 DKK | 2020-01-08 19:38 |
26554 | 2.000 DKK | 2020-01-08 19:38 |
PIET | 1.300 DKK | 2020-01-06 20:46 |
1.000 DKK | Startpris |