73497. Heltborg Møbler: Cirkulært spisebord af egetræ

Fineret bordplade med udtræk H. 70 cm, diam. 130 cm. To tillægsplader hver med sarg á 50 cm.
Brugsslitage; bordplade ej monteret på stel.

Varenr 73497

8 Januar 2020 19:46

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 600 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 800 DKK

HAMMERSLAG600 DKK2020-01-08 19:44
23953550 DKK2020-01-02 16:16
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms