Fineret bordplade med udtræk H. 70 cm, diam. 130 cm. To tillægsplader hver med sarg á 50 cm.
Brugsslitage; bordplade ej monteret på stel.
HAMMERSLAG | 600 DKK | 2020-01-08 19:44 |
23953 | 550 DKK | 2020-01-02 16:16 |
400 DKK | Startpris |