Front med hylder samt to nedfældelige låger bag hvilke hylder samt barsektion med lys. Hvilende på senere monterede ben af børstet stål. H. 97 cm, B. 238 cm, D. 32,5 cm. Fremstår med almindelig brugsspor herunder nuanceforskelle, ridser, mærker.
24751 | 7.000 DKK | 2020-01-14 16:01 |
464 | 6.500 DKK | 2020-01-14 05:56 |
22370 | 3.400 DKK | 2020-01-13 21:43 |
2.000 DKK | Startpris |