Par lænestole af bejdset og lakeret hardwood, opsat på tilspidsede ben forsynet med messingsko, H. 72 B. 62 sh. 33 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, herunder bl.a. ridser, nogle lakafskalninger, afskalninger af bejdse.
26554 | 2.600 DKK | 2020-01-15 19:42 |
18494 | 2.400 DKK | 2020-01-15 19:41 |
26017 | 1.300 DKK | 2020-01-15 19:39 |
1.000 DKK | Startpris |