Stemplet Servex Made in Sweden Pat. Applied. H. 32,5 diam 27,5 cm.
Brugsspor
20076 | 500 DKK | 2020-01-15 16:44 |
5030 | 475 DKK | 2020-01-13 21:07 |
26371 | 425 DKK | 2020-01-08 16:49 |
RETROFABRI | 375 DKK | 2020-01-09 17:49 |
12649 | 325 DKK | 2020-01-08 18:03 |
300 DKK | Startpris |