Stel af nøddetræ, kant af træ med høj kant omkring rund grønbroget marmorplade. Seks firkantede ben. Diam. 115 cm, H. 50,5 cm. 20. årh.
Brugsspor i form af mærker/småskrammer på pladekanten
20546 | 1.700 DKK | 2020-01-29 19:06 |
1518 | 1.600 DKK | 2020-01-29 15:37 |
1.000 DKK | Startpris |