Indvendigt med smalle skuffer. 20. årh. B. 51, D. 42, H. 130 cm.
Alm. brugsspor.
17057 | 1.700 DKK | 2020-01-22 21:38 |
29563 | 1.600 DKK | 2020-01-29 16:00 |
27155 | 1.200 DKK | 2020-01-28 22:34 |
24454 | 900 DKK | 2020-01-28 19:36 |
400 DKK | Startpris |